parkietwroclaw.pl

Pod tym adresem internetowym (parkietwroclaw.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Dzierżawione w Headway strony internetowe są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Takie adresy znacznie prościej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a znajdziemy zapewne właściwą domenę, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Tylko napisz do nas!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza tylko miesięczny czynsz za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak piszecie treść dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony WWW są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem napisać treści, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej firmie. Tylko w ten sposób wynajdziemy rzeczy, które zainteresują przyszłych użytkowników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się sami: piszemy teksty, by były ciekawe dla czytelników, ale i spełniały wymogi dopadowania strony w Google. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach ilustracje?

Stosujemy zdjęcia z profesjonalnych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz przesłać naszej firmie swoje fotografie, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w przygotowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom przygotowaną przez nasz zespół stronę z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 14 dni na przekazanie wszelkich poprawek. Za darmo naniesiemy zmiany serwis.


8. Do kogo jest adresowana propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zasugerować inny adres swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Na pewno wytłumaczymy, jak to łatwo wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za stworzenie treści na serwisy WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na stronie WWW, wyślij mail swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!