parkietwroclaw.pl

Pod tym adresem internetowym (parkietwroclaw.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, paznokcie Szczecin, biuro rachunkowe Wrocław. Generyczne adresy wiele łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę adresu dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, czym się zajmujesz, a znajdziemy na pewno pasujący adres, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Po prostu napisz do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak powstają treść dla serwisów klientów?

Najważniejszym serwisu są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w ten sposób wynajdziemy sprawy, które zaciekawią potencjalnych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: tworzymy teksty, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały kryteria optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy treści dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Wykorzystujemy ilustracje z najpopularniejszych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz przesłać naszej firmie swoje fotografie, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientom opracowaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o akceptację. Masz 14 dni na spisanie wszelkich zmian. Bezpłatnie skorygujemy serwis.


8. Do kogo jest oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może posiadać inny adres swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę przekierować inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to szybko wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za opracowanie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, wyślij zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!